Bo to nie Yamaha – Czyli szykanowanie innych

W świecie motorowerów często słyszymy,że jeśli coś nie jest Yamahą czy Aprilią to nie ma prawa być lepsze,ładniejsze od nich. Dlaczego właściciele motorowerów Yamahy i Aprili czują się lepsi od wszystkich innych.

Przeglądając fora i portale dla właścicieli motocykli różnych marek często napotykamy na tematy czy artykuły z kłótniami między użytkownikami Yamahy lub Peugeota i nie tylko. Dla wielu z nas takie kłótnie są okazją do przeczytania śmiesznych wypowiedzi właścicieli motorowerów jednej marki przeciwko właścicielom motorowerów innych marek.

Dlaczego tak się dzieje?

Dzieje się tak dlatego,że każdy właściciel swojego wymarzonego motocyklu nie może pozwolić na to by ktoś miał lepszy motocykl od niego,przecież kupił go po to by inni przyglądali się mu,zazdrościli go,a nawet pożądali bardziej od młodej,wysokiej i zgrabnej dziewczyny.

Jak można temu zapobiec?

Takiemu szykanowaniu użytkowników motocykli innych marek nie da rady zapobiec ,ponieważ jak to ktoś kiedyś powiedział „każdy chwali swoje” i na razie przez kilka następnych lat to powiedzenie będzie aktualne.

Nie ma powodu by szykanować posiadaczy innych motorowerów,każdy jeździ tym co mu się podoba,albo tym na co go stać, a to,że nam się podoba Aprilia,Yamaha czy Peugeot nie oznacza,że innym podoba się to samo.