Przyjęcie ślubne to, najczęściej, zestaw pozostałych po sobie, kilka czy bardziej ważnych, momentów.

Reklama: Zespół weselny Bydgoszcz

Przyjęcie ślubne to, najczęściej, zestaw będących po sobie, mniej czyli dużo ważnych, momentów. Powitanie, pierwszy taniec, tort, podziękowanie dla rodziców także osobiste takie. W pewnej kolejności i architektury. Swoją ulubioną, żaden z aktualnych szczegółów nie jest zbytnio odpowiedzialny również wolny każdego spośród nich chodziło aby się obejść… a jeśli teraz pojawiają się one na otrzymaniu, więc szczególnie przeprowadza im gra. Która winna ona istnień? Odpowiednia! To przedstawia taka, która będzie waszym przyjacielem w kreowaniu dobrej atmosfery przyjęcia. A dokładnie?

Dokładnie to wspaniale byłoby zastanowić się nad każdym z tychże „składników”. A owo racja teraz zrobimy. Za rączkę przeprowadzę was przez zawiły labirynt trudnych decyzji. Nie tak bez żartów, toż niewątpliwie nic skomplikowanego. Od czego ruszyć? Z określenia wspomnianej atmosfery, w której nosi stanowić utrzymane wasze przyjęcie. Na potrzeby niniejszego dokumentu przyjmijmy, iż są trzy ważny: tradycyjna, wygodna dodatkowo „na luzie” lub z odrobiną dowcipu. Pamiętajcie, że jeśli nie określicie dokładnie swoich poglądów, owo wasi mężczyźni od muzyki zorganizują więc po prostemu!

Rozpocznijmy z przodzie, zatem z pojawienia się młodej pary na klasie weselnej. Jaki motyw muzyczny może prowadzić obecnej chwili? Jeżeli planujecie podkreślić tradycyjny rodzaj imprezy, użyjcie do tego Marszu Mendelsona! Pamięta być niewiele bardziej nowocześnie? Idealnie sprawdzi się np. „All you need is love” zespołu The Beatles, czyli kawałek zaczynający się od przywodzącego na opinię fanfary fragmentu Marsylianki, zaś na zapach będący rytm, który w moim uczuciu idealnie sprzyja chodzeniu. Można dokładnie wybrać inny element o całych parametrach. I gdyby traktujecie w sobie odrobinę szaleństwa zróbcie wpadnięcie w amerykańskim stylu! Gdy się to robi w pas? Zaproszeni na klas liczą na najistotniejsze roli (parę młodą, rodziców, świadków, rodzeństwo itp.), jakie są wywoływane po kolejek i idą na klasę parami. Szalona muzyka i coraz bardziej szalone, taneczne wpisanie są gdy wysoce potrzebne!

Inny istotny zakład na muzycznym rozkładzie drogi to artystę, która istnieć ma miejsce od obiadu do pierwotnego tańca. Wbrew pozorom to wprost fajne „narzędzie” do przeprowadzania atmosfery. Chcecie, żeby istniałoby szczególnie wyraźnie? Zaczerpnijcie z muzyki poważnej lub jazzowych standardów. Proponujecie na relaks i temperament? Fajnie sprawdzą się covery znanych przebojów w alternatywnych aranżacjach, albo gra ze młodych lat młodej pary, czyli spokojniejsze kawałki domem ze szkolnej dyskoteki. Muzykę, jaka nosi być miejsce innych przerw powinien wybrać już wasz system lub DJ, skoro istnieje owo pewne spośród jego urządzeń do starania o dość imprezowy nastrój waszych przyjaciół.

Wreszcie nadchodzi czas na kluczowy taniec. Jaki stwórz wybrać? O aktualnym bogata by powiedzieć wszą książkę a powiem właśnie pewne – nie dumajcie zbyt szybko! Pierwsza piosenka stanowi dla was, traktuje być wasza i nikomu nic do tego! Jedyna moja rada – jeśli nie macie przećwiczonego układu, jaki wolicie opisać, natomiast na zapach ostatni termin mocno was stresuje, to ograniczcie go! Bez wahania! Minuta lub półtora wystarczy, by fotograf zrobił wam zdjęcie, i babcia uroniła łzę wzruszenia, a jednocześnie to zbyt krótko, by ktokolwiek zdążył się znudzić.

Pewien czas później w weselnym harmonogramie pojawia się tort. Czy chce on dodatkowej oprawy muzycznej? Jeszcze powszechnie pary kwalifikują się na dostarczenie go „ot tak, po nisku” także nie czynienie z tego okresu hecy. Ale tradycja sugeruje, aby przecież taką sprawę zrobić. Tort powinien więc pojawić się w akompaniamencie fanfar, oraz jego kręceniu towarzyszyć powinna sama z biesiadnych przyśpiewek. Można także, żeby stanowiło z pompą, jednak kilka bardziej ładnie, wziąć z dość doniosłego motywu muzycznego. Rozpowszechnione są utwory m.in. z filmów takich jak „Piraci z Karaibów” czy „Chodzi o tron”. I co dla tychże mocno wyluzowanych? „Sugar Sugar” zespołu The Archies, „Enigma” Amandy Lear znajoma z reklamy słodyczy (Give a bit of mmh więc me…) lub dobre, sportowe wręcz wejście tortu w ciąg „Eye of the tiger”, podczas którego pracowniki zaczną rytmicznie klaskać i pobudzać młodą kilka do rozprawienia się z wczesnym etapem tortu!

Ostatni punkt, wymagający muzycznej oprawy to podziękowanie dla rodziców, które nadal skupiają się ze szlagierem Urszuli Sipińskiej pod wiele mówiącym tytułem „Cudownych rodziców mam”, do jakiego toż mała para winna wraz z ojcami w kółeczku zatańczyć. Tak wydaje tradycja… ale zapewne ten etap zupełnie nie musi naprawdę robić! Coraz częściej młodzi zamiast tańca w porozumieniu chcą powiedzieć rodzicom kilka słów od serca oraz wypłacić im niewielkie prezenty. Pewno temu przeprowadzać jakiś nostalgiczny klasyk, który spodoba się rodzicom. Doskonale sprawdzi się np. Louis Armstrong – „What A Wonderful World”. Doniosły charakter obecnej chwili wolno oraz w zabawny sposób zburzyć serwując zebranym piosenkę o dobrych aspektach dorastania dzieci autorstwa Kazika lub „Jak nie posiada dzieci w bloku”.