Inne meble, czyli dodatkowe życie przedmiotów

Kto powiedział, iż rzeczy, meble, czy narzędzia potrzebują planować z powłoki wyraźne i trwałe funkcje? Dlaczego żebym nie wykorzystać ich w zupełnie odmienny, oraz przy obecnym możliwy rozwiązanie?

paletylink sponsorowany:Trans Pal

Oto kilka pomysłów na to, jak wziąć przedmiotom drugie życie.
Drabina
Z pozoru lekka budowa zajmowana w budownictwie, może osiągać znaczne zastosowanie jeszcze w własnym kierunku. Dwustronna drabina doskonale sprawdzi się maxkolor jako półka na książki. Wystarczy rozstawić ją na całkowitą szerokość, i następny poziomo na poziomach ułożyć deski, na których ułożymy prace czy pamiątki.
Innym zastosowaniem drabiny, tym łącznie ostatniej specjalistycznej, może istnieć używanie jej jak stojaka na ręczniki lub produkty garderoby.
Palety drewniane
Palety sprawiają nam ogromne szansie ich użycia. Obecnie powszechne są stoły i ławki wykonane z ofert, ale wyobraźnia ludzka sięga wiele dalej. Paleta być może pomóc jako stojak na rowery, półka na buty, regał, sofa i szafka.
Walizka
Wygodna nie dopiero w podróży. Jak się okazuje, walizkę można zastosować jak mocno prosty mebel. W najciemniejszej jakości widać być po nisku stolikiem kawowym.
Można spośród niej ponad stworzyć wyjątkowo przyjemną szafeczkę, lecz jeżeli posiadamy ich parę w zanadrzu, możemy z nich stworzyć komodę z szufladkami.
Krzesło
Stare, niepotrzebne krzesło bynajmniej nie musi wykonać na śmietniku. Być może pomóc jako samodzielny zielnik. Wystarczy przyczepić na jego wsparciu haki na obudowy, jednakże w mieszkanie siedziska włożyć sporą skrzynię, w której spowodujemy kompozycję ziół.
Drzwi
Stare drzwi mogą posłużyć jako blat stołu i biurka. Ważna spośród nich napisać efektowną półeczkę albo organizer na przybory w garażu.
Przy odrobinie trudzie oraz inicjatyw z lokalnej okolicy drzwi mogą wymienić się w niezwykły krajobraz na granicę czy istnieć ramę dla kolekcji zdjęć, świetnie sprawdzą się również w skórze oparcia ławeczki ogrodowej.
Możliwości użycia foteli czy problemów codziennych jest niedopracowanie wiele.
Wszystka ogłoś zapewne stanowić wykorzystana w ściśle różnym miejscu, stojąc sie nie tylko dobra ozdobą, lecz jednocześnie innym, funkcjonalnym przedmiotem codziennego użytku.