Kilka faktów na fakt chelatacji

Chelatacja dostaje w Polsce jeszcze ważniejsze skupisko zwolenników. Technika ta zwyczajnie brana stanowi w leczeniu miażdżycy, i również przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W który sposób budowana jest chelatacja także co warto na jej problem wiedzieć?
Na czym polega chelatacja
Chelatacja liczy na wejściu do układu człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego syntetycznym aminokwasem, jaki generuje trwałe kojarzenia z metalami dużymi.
Nie wykonywa on a żadnych substancji toksycznych ani nie należy w przemianie materii, a wydalany jest z systemu wraz z zawiązanymi metalami w łańcuchu kilku godzin z ustalenia do układu.
Przed przystąpieniem kuracji
Przed chelatacją pacjentom zmusza się wykonanie pomiaru tętna i ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych oraz osłuchiwanie tętnic szyjnych.

Przebieg terapii chelatacyjnej
Pacjent pisany istnieje w sytuacji będącej lub mieszkającej. Następnie trzyma mu oddany płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA i witaminy. Poprzez chwila sekund pacjent może reagować delikatny ból. Terapia zwykle sporządza się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, a wszelki wlew dożylny żyje około 3-4 godziny. Po dokonaniu cyklu pacjent powinien wypić ok. 1 lit płynu, by umożliwić nerkom dokładne oczyszczenie ze poważnych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak wczesno wspomniano, chelatacja służy specjalnie do usuwania zmian miażdżycowych i odtruwania systemu z metali ciężkich. Ponadto ma zastosowanie w działaniu takich schorzeń oraz przypadków, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy również osobiste wady reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest więc szansą dla kilkorgu pań bezskutecznie zmagających się z infekcjami systemu krążenia. Dzięki niej szybka część chorych może sprawiać się zdrowiem, którego nie mogły im dostarczyć stare techniki leczenia.