psychoterapia lekiem na życiowe rozterki

Gabinet psychoterapii

Trauma po utracie bliskiej osoby nie pozwala Ci prawidło żyć, a myślałeś, że sobie poradzisz? Rutyna dnia codziennego doprowadziła do punktu, w którym nie cieszysz się z rzeczy, które kiedyś wywoływały szeroki uśmiech na Twojej twarzy? Stany lękowe i ataki paniki, które miewasz coraz częściej doprowadzają do tego, że nie chce Ci się wychodzić z domu? Twoje relacje z najbliższymi, które kiedyś dodawały Ci siły i woli walki nie mają już dla Ciebie sensu i tej samej wartości co kiedyś? Te i inne problemy, które odbierają Ci radość życia są oznakami, iż powinieneś udać się na wizytę do gabinetu psychoterapii.

Wysoce wykwalifikowani psychologowie, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem, na pewno będą potrafili pomóc Ci uporać się z każdym Twoim problemem. Niezależnie od wieku w jakim jesteś, jesteśmy w stanie pomóc Ci ściągnąć z Ciebie ten bolesny ciężar. Dołożymy wszelkich starań abyś na nowo poczuł ulgę i zaczął cieszyć się życiem oraz relacjami z najbliższymi ludźmi w Twoim otoczeniu.

Pierwsza wizyta u psychologa

Wielu z nas nie dopuszcza do siebie myśli o potrzebie pójścia do psychologa. Przyszło nam żyć w czasach, w których narastające problemy jak stres, traumy, depresja, lęki, ataki paniki, stają się czymś codziennym. Nie należy jednak zapominać o sobie, swoim komforcie i bliskich nam osobach, które bardzo często cierpią razem z nami.

psychoterapia to skuteczny lek na gorsze dni
fot. pixabay.com | cc-0 | Psychoterapia pomoże w walce ze słabościami

Pierwsza wizyta w gabinecie psychoterapii i sesja u psychologa to krok do przodu z na pozór sytuacji bez wyjścia. To właśnie wtedy zaczynasz drogę idącą ku lepszemu, otwierasz się przed doświadczonym psychologiem, który akceptuje Cię w pełni całego takiego jakim jesteś. Ta aż rozmowa pozwala Ci zrzucić ogromy ciężar, który od dawna na nic Ci nie pozwala.

Towarzyszący strach może nie pozwolić Ci na szczerość i zupełną otwartość, ale jesteśmy pewni, że panująca atmosfera w naszym gabinecie spowoduje, iż szybko zmienisz postawę. Staramy się abyś za każdym razem czuł się wyjątkowo, bezpiecznie i po prostu dobrze. Nie naciskamy, to Ty tu decydujesz co i kiedy mówisz. Podstawą naszych relacji psycholog – pacjent jest wzajemne zaufanie, które jest istotą całej terapii.

Ile kosztuje wizyta u psychologa?

Koszt wizyty u psychologa, do którego udasz się na terapie, waha się od 80 do 150 zł. Im większa renoma gabinetu psychoterapii i wyższe kwalifikacje osoby prowadzącej sesje, tym przyjdzie nam zapłacić wyższą cenę. Ilość, a co za tym idzie długość Twojej terapii będzie zależała od rodzaju i stadium Twojego problemu. Zdarza się, że pacjent potrzebuje kilku wizyta, a czasami nawet ciągną się one latami.

warto zobaczyć u źródła:

psychoterapeuta pomoże w problemach
fot. pixabay.com | cc-0 | Depresja, traumy i inne dolegliwości – psychoterapeuta sobie z nimi poradzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *